Kontakt

Umów się na wizytę: 88 39 39 397

Gabinet w Poznaniu

ul. Górki 17,60-204 Poznań

Gabinet Swarzędz/Tulce

ul. Lawendowa 45, 63-004 Gowarzewo 

Sprawdź, jak dojechać do gabinetów

Polub nas

 

Partnerzy:

 

Logo abcZdrowie

Fundacja MIND

Celem Fundacji MIND, która działa w Poznaniu, jest udzielanie bezpłatnej pomocy i wsparcia psychologicznego osobom chorującym przewlekle. Jesteśmy młodą fundacją, której jednak udało się wspólnymi siłami i nakładem pracy osiągnąć, zorganizować i działać. Fundacja istnieje dzięki pomocy ludzi, którzy od początku działania fundacji nierzadko dobrowolnie i świadomie oraz bez wynagrodzenia angażują się w pracę na rzecz osób chorujących przewlekle. Nasza fundacja nieustannie się rozwija. Do naszego zespołu dołączają specjaliści, którzy są gotowi pomagać również bezinteresownie. Niejednokrotnie mogliśmy się przekonać, że działania nasze zostają zauważone i docenione. Firmy, które dotychczas obdarzyły nas zaufaniem i postanowiły wesprzeć finansowo w naszych działaniach, nie zawiodły się – o czym niejednokrotnie już mogliśmy się przekonać.

Zrealizowane projekty:

Od początku istnienia fundacji prowadzimy bezpłatne wsparcie psychologiczne dla osób zakażonych HIV i ich bliskich.

Projekt zrealizowany dzięki dotacji Kompanii Piwowarskiej. W ramach projektu Zostały zrealizowane warsztaty psychoedukacyjne i redukcji stresu dla osób przewlekle chorych  i niepełnosprawnych z województwa wielkopolskiego, zajęcia z jogi, sesje biofeedback oraz grupa wsparcia dla osób w żałobie. Projekt był realizowany od marca 2014 do czerwca 2014.

 Fundacja Mind jest partnerem w projekcie realizowanym przy współpracy z UM Leszna. W ramach projektu były realizowane cztery dwudniowe warsztaty psychoedukacyjne dla pacjentów przewlekle chorych i ich rodzin, mieszkańców Leszna. Jeden z warsztatów był adresowany do osób zakażonych HIV. Projekt realizowany od lutego 2014 do września 2014.